Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
36 °
Mar
37 °
Mër
36 °
E shtunë, 2 Korrik, 2022
spot_img

FOTO/ Makina luksoze e Ronaldos aksidentohet në Spanjë, përplaset keq me murin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një prej makinave të Cristiano Ronaldos është përplasur në Majorka. Incidenti po hetohet nga policia, për makinën Bugati të Ronaldos që kushton rreth 2 milionë euro.

Drejtuesi, i cili raportohet se nuk është Ronaldo, humbi drejtimin dhe u përplas afër vendit ku ylli portugez po kalon aktualisht pushimet me familjen e tij.

albsig

spring

Pjesa përpara është prishur, ndërsa investiguesit tregojnë se nuk ka makinë tjetër të përfshirë. Drejtuesi i makinës nuk ka pësuar dëmtime dhe gjithçka mendohet të ketë qenë aksidentale.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img