Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
51 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
18 °
E martë, 4 Tetor, 2022

FOTO/ Lule, tortë dhe shampanjë, Rakip Suli feston ditëlindjen në zyrë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Bashkisë së Kamzës, Rakip Suli, ditën e sotme feston ditëlindjen. Edhe në ditën e tij të lindjes, Suli nuk ka neglizhuar punën dhe ka festuar ditëlindjen e tij në zyrë e cila ishte stërmbushur me lule.

Ka qenë fotografi Agim Rama, ai i cili ka publikuar disa foto nga atmosfera e ditëlindjes së kryetarit në ambientet e Bashkisë.

Në fotot e publikuara shihen lule të shumta, tortë dhe shampanjë, e sigurisht nuk kishin si të mungonin as dollitë dhe urimet për Sulin.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img