Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

FOTO/ Luizi dhe Kiara “kurorëzuan” dashurinë, nëna e këngëtarit ka një KOMENT për dasmën e të birit me moderatoren

Lajme të ngjashëm

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë kthyer në kryefjalën e medieve rozë, pasi mbrëmjen e djeshme shkëmbyen puthjen e parë brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”, në dasmën që u organizoi Vëllai i Madh.

Të dy u emocionuan pas këtij momenti dhe kërcyen bashkë, ndërsa banorët e tjerë u bashkuan, duke gëzuar me ta. Sot, miku i këngëtarit, Meridian Ramçaj, ka publikuar në Instastory një foto të shkëputur nga mesazhet që ka shkëmbyer me nënën e Luizit.

Ish-banori i “BBV1”, i kishte dërguar asaj fotot nga “cermonia e dasmës” e së Luizit dhe ajo kishte dërguar një mesazh: “U trashëgofshin”, shoqëruar me disa emoji të ëmbla.

Më shumë