Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

FOTO-LAJM/ Veliaj takon mikun e madh të shqiptarëve, Gjeneralin Clark

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryebashkiaku Erion Veliaj e ka nisur ditën e sotme duke takuar një mik të madh të shqiptarëve. Bëhet fjalë pikërisht për Wesley Clark, Gjeneralin që ishte në krye të NATO-s dhe që ndihmoi në operacionin për çlirimin e Kosovës.

“Është shumë kënaqësi ta nisësh ditën me heroin Wesley Clark – Gjeneralin në krye të NATO-s, i cili ndihmoi në operacionin për çlirimin e Kosovës. I nderuar që u takuam”, shkruan Veliaj.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img