Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
1.5kmh
0 %
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
36 °
Mar
36 °
Mër
37 °
E shtunë, 25 Qershor, 2022
spot_img

Foto-lajm/ Si do të jetë shëtitorja e Himarës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa objekte javë më parë janë prishur nga IKMT në bregdetin e Himarës në kuadër të projektit për ndërtimin e shëtitores.

Himara do të ndryshojë pamje dhe sipas kryebashkiakut Jorgo Goro, ajo i ka thë gjitha mundësitë për të “rilindur” duke i shtuar këtu edhe Lungomaren.

albsig

spring

Kjo është një foto e asaj që pritet të jetë Shëtitorja e Himarës së shpejti.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img