Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
53 %
3.1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Foto lajm / “Planet” e ministrit të ri për të shpëtuar Greqinë

spot_img

Lajme të ngjashëm

468cf18a895c245b63fcfae6f30810f2

Takimi i Eurogrupit ditën e sotme nuk ka rezultuar i suksesshëm e shkak për këtë kryesisht ka qenë mungesa e propozimit të shkruar nga ana e ministrit grek të Financave, Euklid Tsakalotos, i cili ka vetëm një ditë në detyrën e re.

Në këtë fotografi që qarkullon në media, duken “planet” e ministrit Tsakalodos, të shkruara në një fletë shënimesh, me logon “The Hotel”, ndoshta disa letra shënimesh nga hoteli ku qëndron.

Në shënimet me dorë dallohet dhe një plan për të shmangur “triumfalizmin” (ndoshta duke iu referuar referendumit të së djelës).

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img