Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

Foto-lajm:Lufta në Kumanovë, parë nga sytë e një vogëlusheje

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d0770be07e955d308ef8267b7a2d7529

Kjo është një foto e realizuar nga Visar Kryeziu dhe tregon trishtimin dhe dhimbjen e madhe që reflektohet në sytë e një vogëlusheje ndërkohë që në qytet luftohej.

Vogëlushja ka vjedhur zemrat e të gjithë përdoruesëve në rrjetet sociale dhe ka tërhequr edhe vëmendjen e medieve mbarëbotërore.


Më shumë

spot_img
spot_img