Hapësire reklamuese

Aktualitet

FOTO LAJM/ Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi në spital, presin në korridor

Shkruar nga Newsbomb

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta, bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi dhe vajza e tyre janë parë ditën e sotme në ambientet e një spitali privat në Tiranë.

Kamerat e paparacëve kanë kapur familjen Meta duke pritur në korridorin e spitalit.

© Photo Credits: Zeri © Photo Credits: Zeri

Nuk ka asnjë informacion zyrtar lidhur me arsyen dhe personin për të cilin Meta me bashkëshorten dhe vajzën prisnin sot në korridorin e spitalit.

Por burime për ZËRI bëjnë me dije se ndodheshin në spital pasi nëna e ish-presidentit të vendit është në gjendje të rëndë shëndetësore. Priten detaje të tjera në vijim.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese