Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
61 %
3.1kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
38 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
39 °
E premte, 30 Korrik, 2021

FOTO LAJM/ I riu bën tatuazh në kurriz portretin e kryeministrit Edi Rama

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një i ri ka guxuar shumë dhe ka “stampuar” në trupin e tij me anë të një tatuazhi fytyrën e kryeministrit Edi Rama.

Foto e të riut në plazh po bën xhiron e rrjetit, ndërkohë që ky nuk është rasti i parë që një qytetar shqiptar bën tatuazh një politikan.

edi rama3 1

Më herët, taksisti Uljan Kolgjegja nga Tropoja kishte bërë tatuazh në kraharor fytyrën e ish-kryeministrit Sali Berisha.

sali

Më shumë

spot_img
spot_img