Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
51 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
29 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

FOTO LAJM/ Harroi pa ngritur frenat e dorës, makina rrëshqet dhe përfundon në kanal në Korçë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

8c0a7323faa12f97e465505e9881354c

Një incident ka ndodhur ditën e sotme në një fshat të Korçës.

Bëhet me dije se drejtuesi i një mjeti ka harruar që t’i vendoste frenat e dorës makinës. Makina ka rrëshqitur dhe ka përfunduar në kanal.

Në fotot e mëposhtme shihet sesi makina ka rënë në kanal dhe banorët që janë mbledhur përreth. Nga ky incident, fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar.

Screenshot_24.pngScreenshot_25.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img