Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
82 %
1.5kmh
90 %
Hën
21 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
17 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

FOTO: Ky është Bilbil Shirja që dogji bashkëshorten për së gjalli dhe më pas u vetvra; çifti ishte në proces divorci

spot_img

Lajme të ngjashëm

Personi në foto është 48-vjeçari Bilbil Shirja, burri i cili dogji në makinë gruan e tij në Kavajë dhe më pas u vetvarë në një pemë.

Paraprakisht dyshohet se ngjarja ka ndodhur për motive xhelozie. Burime për media bëjnë me dije se çifti prej dy muajsh ishte në proces divorci, ndërsa ditën e hënë ishte edhe seanca përfundimtare.

Mësohet se Fëllënxa Shirja ishte në banesën e prindërve kur ka shkuar 48-vjeçari, i cili e ka marrë e ka futur në makinë dhe e ka djegur për së gjalli.

Çifti ishin prindër të dy fëmijëve një vajze të fejuar dhe një djali 17-vjeç. Pas aktit të rëndë Bilbil Shirja i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur në një pemë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

bilbil shirja 1
Bilbir Shirja
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img