Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
49 %
2.1kmh
0 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
11 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

FOTO/ Ky është 75-vjeçari që vrau gruan dhe vëllanë në Gramsh

Lajme të ngjashëm

Personi që shihni në foto është Xhevit Sinani, 75 vjeçari që vrau vëllanë dhe gruan në fshatin Tërvol të Gramshit ditën e sotme.

Ai ra në prangat e Policisë pas disa orësh nga ngjarja e rëndë.

Ngjarja e rëndë ndodhi pasditen e sotme ku Xhevit Sinani vrau vëllanë dhe gruan, Shaqir Sinani dhe Zeqine Sinani. Mësohet se 75-vjeçari i i vrau ata me sepatë.

Dyshohet se 75 vjeçari vuan nga skleroza dhe ditët e fundit ishte në gjendje të rënduar shëndetësore.

Pas kësaj tragjedie, autori ka marrë në telefon fëmijët dhe u ka thënë se ka vrarë mamanë dhe xhaxhanë.

LEEXO EDHE: Policia arreston 75 vjeçarin që vrau vëllanë dhe gruan! Pas ngjarjes, telefonoi fëmijët (EMRAT)

Më shumë