Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
55 %
4.1kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
23 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

FOTO: Kush është ‘Mond Çekiçi’, ish-anëtari i bandës së Durrësit që u ekzekutua sot, mik i Lul Berishës dhe Emiljano Shullazit (E SHKUARA)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5672fdd7e71a0a14d935fd851c56c2f4

Edmond Koçi, 40 vjeç, u qëllua për vdekje me armë zjarri mëngjesine  sotëm në Durrës. Sipas burimeve, ai është qëlluar nga persona të maskuar dhe me kamuflazh ushtarak.

Viktima njihej në Durrës dhe si “Mond Çekiçi’. 40 vjeçari ka qenë ish-anëtar i bandës së Durrësit, dhe disa herë është shoqëruar dhe dënuar me burg. Edmond Koçi ka qenë duke kaluar në rrugën e lagjes nr.16 në Durrës, kur është qëlluar me breshëri plumbash nga persona të maskuar.

Si pasojë e plagëve të marra, 40 vjeçari ka ndërruar jetë në vendngjarje.

Edmond Koçi konsiderohej nga Policia e Durrësit si person me rrezikshmëri të lartë, për shkak të së kaluarës së tij si anëtar i bandës së Lul Berishës, ndërsa ishte mik edhe me Emiljano Shullazin dhe Plarent Dervishaj.

Burime nga qyteti i Durrësit bëjnë me dije se pak më parë në periferi të qytetit është gjetur një mjet tip Mercedes Benz, i djegur, i cili dyshohet se u përketë autorëve.

1- Lexo edhe: Ekzekutohet ish-anëtari i bandës së Lul Berishës

2- Lexo edhe: Mond ÇEKIÇI i ekzekutuar sot, u arrestua në shtator 2020, por u lirua se ishte me Covid-19

3- Lexo edhe: “Çfarë problemi keni?”, zbardhet DINAMIKA e vrasjes së Mond Çekiçit në Durrës

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img