Tirana
clear sky
-7.5 ° C
-7.5 °
-7.5 °
73 %
1kmh
0 %
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
10 °
Sht
11 °
E martë, 25 Janar, 2022

Foto: Kush është Andi Maloku, shoferi i prokurorit Ndoj ndërroi jetë 6 ditë pas atentatit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Andi Maloku, ish-punonjës i policisë në Krujë, shoferi i prokurorit Arjan Ndoj ndërroi jetë 6 ditë pas atentatit në dalje të Durrësit.

24-vjeçari është nga Fushë-Kruja, dhe manovra e tij në timonin e makinës gjatë atentatit bëri Ndoj dhe Landi Muharremi të shpëtonin gjallë.

Por për Andi Malokun plumbat kanë rezultuar fatale. Ai kishte dy plagë të rënda, një në shtyllën kurrizore dhe një tjetër në mushkërri, çka i shkaktuan vdekjen sot, 6 ditë pas atentatit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img