Tirana
few clouds
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
20 %
Mar
3 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

FOTO/ Kurohej prej ditësh në shtëpi, burri ‘nuk mban më’, shkon te ‘Shefqet Ndroqi’ dhe shtrihet para portës: Kam Covid-19

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

5e2ba0c28b37b7d6baeb456ee1ad441e

Një foto e trishtë dhe njëherësh e rëndë vjen mesditën e sotme nga spitali “Shefqet Ndroqi” në Tiranë, apo spitali Covid2 ku kurohen pacientët e infektuar.

Një burrë që prej ditësh, siç pretendon vetë ai, është kuruar në shtëpi për Covid-19, sot ka shkuar para spitalit dhe është shtrirë në derën kryesore. “Kam Covid-19”, ka thënë ai, dhe është shtrirë përtokë, ndërsa gruaja i qëndron pranë.

Prej disa minutash asnjë nga stafi i spitalit nuk është afruar ta ndihmojë. Ka qenë një gazetare që mbulon “Shefqet Ndroqin” ajo që ka telefonuar 127 dhe më pas dy infermiere kanë shkuar dhe e kanë marrë burrin e sëmurë.


Screenshot_14.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img