Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

FOTO/ Kuqezi mbi makinat luksoze, shqipet i vënë “zjarrin” Londrës

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Edhe pse jo fizikisht, festat e 28-29 nëntorin kanë bërë miliona shqiptarë në të gjithë botën të jenë bashkë me mendje dhe shpirt.

Shqiptarët në Londër si çdo vit tjetër edhe kësaj rradhe kanë ditur si të tërheqin vëmendje.

Me flamuj kuqezi dhe pak “zhurmë” shqiptare, ata kanë festuar për pavarësinë e vendit të tyre.

Screenshot 18 33
Screenshot 19 26
Screenshot 20 24
Screenshot 21 29
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img