Tirana
clear sky
30.9 ° C
30.9 °
30.9 °
33 %
2.6kmh
3 %
Mër
31 °
Enj
30 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
26 °
E mërkurë, 25 Maj, 2022
spot_img

FOTO/ Kryeministri Rama natën vonë vizitë në Labinot të Elbasanit, me kë do takohet?

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme ka shkuar në Labinot të Elbasanit.

Ende nuk dihet arsyeja dhe se nga kush shoqërohet kryeministri në këtë takim.

Kujtojmë se në këtë zonë Rama ka zhvilluar takime me ambasadorë, me qeverinë e Kosovës, apo edhe me përfaqësuesit e nismës “Open Balkan”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img