Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
57 %
0.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

FOTO/ Kristina Baki na prezanton për herë të parë me vajzën e saj dhe na shkriu zemrat

Lajme të ngjashëm

Kristina Baki është një nga modelet më të suksseshme dhe një nga vajzat më të bukura shqiptare.

Prej muajsh modelja është bërë nënë, mirëpo deri më tani kishte zgjedhur që vogëlushen e saj Siera mos e prezantonte me ndjekësit.

E si duket Kristina ka ndryshuar mendje dhe në këto festa të fundvitit ka vendosur që të na bëjë një dhuratë që do na shkrinte zemrat.

Ajo së fundmi ka treguar portretin e vajzës së saj dhe na lejoni të themi që është një mrekulli, pikërisht si mami i vet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kristina 💕 (@kristinabaki)


Më shumë