Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
75 %
2.1kmh
0 %
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
16 °
Hën
12 °
E enjte, 30 Mars, 2023

Foto: Kreu i Bashkisë, Ujësjellësit, Albpetrolit dhe ai i TAP, diskutime intensive në kafe. Çfarë problemi kanë?

Lajme të ngjashëm

Më shumë