Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

FOTO/ Komplet ndryshe, Xhensila Myrtezaj mahnit me pamjen e saj të re

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Xhensila Myrtezaj është një ndër vajzat më të dashura të ekranit shqiptar. Ajo është shumë e njohur jo vetëmm për hitet e njëpasnjëshme, por edhe ppër stilin e veçantë.

Xhensila së fundmi ka postuar në rrjetet sociale disa foto, ku shihet vërtetë shumë ndryshe, por edhe shumë sensuale.

Ajo në fotot e postuara shihet me flok të shkurtra dhe shuë seksi. “Duroni” shkruan ajo në rrjtet sociale. Si duket jëngëtarja do të vijë me një këng tjetër që si duket do mahnisë sërish.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img