Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
8 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

FOTO/ Kjo është “KUTIA E PANDORËS”, kasaforta ku mbahen formularët e firmosur nga 4200 delegatët e Kuvendit Kombëtar të PD-së

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarit të Këshillit Kombëtar të PD=së, Edi Palokës, ditën e djeshme iu dorëzuan formularët e firmave të nënshkruara nga delegatët demokratë, të cilët kërkojnë mbledhjen e Kuvendit Kombëtar.

Sipas ish-kryeministrit Berisha janë 4200 firma, të cilat sigurojnë mbledhjen e Kuvendit që do të kërkojë shkarkimin e Lulzim Bashës dhe do ta çojë PD-në në zgjedhje për kryetarin e ri.

Në foton e mëposhtme është kasaforta në të cilën po mbahen të mbyllur formularët në zyrën e Edi Palokës.

Screenshot 15 14
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img