Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
69 %
0.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

FOTO/ Kjo është 23-vjeçarja shtatzënë që humbi jetën në aksident në SHBA, i dashuri shqiptar drejtonte mjetin i dehur

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti i rëndë që u shënua ditën e djeshme në Staten Island, SHBA, ku humbi jetën një 23-vjeçare shqiptare.

Shoferi, 30 vjeçari Adem Nikeziq po ngiste makinën e bardhë tip “Dodge” nën ndikimin e alkoolit, kur humbi kontrollin dhe fluturoi në krahun tjetër të rrugës duke u përplasur me një mur.

Nga aksidenti i rëndë humbi jetën Adriana Sylmetaj, e cila ishte edhe shtatzënë. 30 vjeçari që drejtonte mjetin akuozhet për vrasje nga pakujdesia, vrasje nga pakujdesia kriminale, sulm me automjet, rrezikim i pakujdesshëm, drejtim i mjetit në gjendje të dehur.

 

Më shumë