Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1.5kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
31 °
Die
31 °
Hën
32 °
Mar
30 °
E premte, 19 Gusht, 2022
spot_img

FOTO/ Kishte ardhur me pushime në Shqipëri, italiani merr makinën me qira dhe përmbyset në Memaliaj, niset drejt spitalit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë është regjistruar ditën e sotme në aksin Memaliaj-Mallakastër. Sipas informacioneve paraprake mësohet se një automjet ka dalë nga rruga dhe është përplasur me karaxhatën anësore metalike.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash në vendin e quajtur Mogila gati 4 km nga qyteti i Memaliajt. Automjeti është i marrë me qera nga një shtetas italian, dhe ka dale nga rruga si pasojë e humbjes së kontrollit të drejtuesit të mjetit.

albsig

Drejtuesi i mjetit është nisur menjëherë drejt spitalit pasi ndodhet në gjendje të rëndë, ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img