Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
88 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
E premte, 2 Qershor, 2023

FOTO/ Për herë të parë Ermal Meta na prezanton me të dashurën

Lajme të ngjashëm

Ermal Meta është shumë i rezervuar sa i përket jetës private. Këngëtari shqiptar zakonisht është shumë i kujdesshëm edhe në publikimin e fotove.

Por së fundmi kantautori shqiptar na ka surprizuar të gjithëve me postimin e fundit në  rrjetet sociale.

Ai ka publikuar një foto, ku shfaqet në krahët e një bukuroshe bruneje. Meta është duke pushuar në bregdet  dhe mes duket po kalon një kohë mjaft të këndshme në shoqërinë e vajzës misterioze.


Më shumë