Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1.5kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

FOTO/ Ka mbi 1 milionë ndjekës, kush është ushtarja izraelite që “provokon” palestinezët dhe “çmend” rrjetin me foto “hot”

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Natalia Fadeevy, e cila ka qenë pjesë për 3 vite e Forcave Izraelite të Mbrojtjes ka më shumë se 1 milionë ndjekës në rrjetin social “Tik Tok”.

Bukuroshja bjonde shpesh herë poston video dhe foto provokuese, me të cilat ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve.

Gjithashtu Natalia ka postuar video, ku shihet duke mbrojtur vendin e saj në konfliktin me Palestinën. Në video ajo akuzon palestinezët se kanë mashtruar me numrin e viktimave. Ndërsa në një tjetër video, ajo thotë:

“Kur ata tentuan të shkatërronin kombin tuaj, por ju kishit një nga ushtritë më të fuqishme”.

Por kush është Natalia Fadeev?

Ish-ushtarakja e Izraelit shpesh shihet në video e veshur me uniformë në mbështetje të vendit të saj dhe duke kritikuar palestinezët me anë të postimeve. Pavarësisht nëse është duke dhënë një pamje të situatës ose duke ironizuar palën tjetër, llogaria e Fadeev në TikTok padyshim që ka shkaktuar trazira.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img