Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
19 °
Pre
19 °
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
14 °
E enjte, 23 Mars, 2023

FOTO/ Jo vetëm tensione politike, plas GALLATA në rrjet me vendimin e Bashës për Berishën

Lajme të ngjashëm

Vendimi i kryedemokratit Basha për të përjashtuar Sali Berishën ka ngjallur reagime të shumta në opinionin publik.

Përveç debateve politike dhe qëndrimeve pro e kudnër për vendimin e Bashës, faqet e “meme-ve” në rrjetet sociale kanë shfrytëzuar rastin për të ironizuar me politikën.

Këto janë disa nga “meme-t” që janë publikuar pas vendimit të Bashës:

Më shumë