Foto: Ja se ku i kishin fshehur 1.3 milion euro dy shqiptarët në Amsterdam

Publikuar tek: bota, më 12:24 19-08-2016 Foto: Ja se ku i kishin fshehur 1.3 milion euro dy shqiptarët në Amsterdam

Plot 1.3 milion euro i janë gjetur dy shqiptarëve në Amsterdam, të fshehura në gomën rezervë të makinës së tyre.

Pas një hetimi për trafikon e drogës, dedektivët holandezë arritën të lokalizojnë dhe bastisin shtëpinë e tyre ku u gjetën plot 13 kilogram kokainë, armë zjarri, thika dhe 40 mijë euro cash.

Sasia e madhe e parave u pikas nga qeni i policisë. Ata arritën të çmontojnë pjesën e fshehtë poshtë gomës rezervë të makinës, dhe kanë zbuluar 1.3 milion euro.

Scredfgfggnshot_1.jpg

Scfghtttttshot_1.jpg

Screen6464ghfgshot_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrasësi shqiptar që jetoi për dy dekada i lirë në Britani, do ekstradohet në Shqipëri
Alarmohet Strasburgu, një person bërtet “Allahu Akhbar” dhe sulmon me thikë »
Article Logic
Execution time: 0.011091947555542
array(1) { ["section"]=> string(79) "foto-ja-se-ku-i-kishin-fshehur-1-3-milion-euro-dy-shqiptaret-ne-amsterdam-50232" }