Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
5.1kmh
90 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

FOTO/ Ish-presidenti Bill Clinton shtrohet në spital, Hillary shihet e shqetësuar për shëndetin e të shoqit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-presidenti amerikan Bill Clinton ndodhet i shtruar në spital, në Kaliforni. Ai është nën kujdes intensiv pas një infeksioni të rëndë.

Një zëdhënës i ish-presidentit tregoi mbrëmjen e djeshme se gjendja e tij shëndetësore është e qëndrueshme,ndërsa bashkëshortja e tij, Hillary dukej e shqetësuar dhe ishte e rrethuar nga oficerë të sigurisë teksa futej në dhomën ku është shtrua i shoqi.

g2 2 640x425 1

“Pas dy ditësh trajtimi, numri i qelizave të bardha të gjakut po zvogëlohet dhe ai po u përgjigjet mirë antibiotikëve”, thanë mjekët, ndërsa shtuan se Clinton do të mbetet në spital për “monitorim të vazhdueshëm”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img