Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
2.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

Foto/ Ish-konkurrenti i “Përputhen” i jep fund beqarisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Lidhja e ish-konkurrentin të përputhen, Albit, u zbulua kohë më parë kur Alvisa Qarri ra pre e një sulmi kibernetik. Dikush i vodhi llogarinë e Instagram-it dhe publikoi disa mesazhe private ku në një prej tyre ka qenë dhe një me Albin.

Në bisedë shiheshin disa fotografi ku shfaqeshin Alvisa, Bashkimi, Albi dhe një vajzë misterioze. Këta të dy ishin të kapur për dore teksa portreti i vajzës ishte i mbuluar.

Por vetë Albi konfirmoi lidhjen disa muaj pasi la emision. Ai bëri me dije se e dashura e tij quhet Hyrie Vata, është nga Kukësi, por jeton në Neë York.

Vetëm pak më parë, Albi ka zbuluar se ai dhe e dashura e tij 7 vite më e vogël i kanë dhënë fund beqarisë dhe janë fejuar.

Gjithashtu ai ka publikuar disa foto edhe nga ceremonia e fejesës.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img