Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

FOTO/ I shoqëruar nga Zaho, Rama me Spiropalin dhe Kushin marrin pjesë në inagurimin e stadiumit të Kukësit, Safet Gjici u dhuron fanella të personalizuara

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga djali i tij i vogël Zaho dhe ministret Elisa Spiropali e Evis Kushi, kanë marrë pjesë në inagurimin e stadiumit të ri të Kukësit.

Kryebashkaiku kuksian dhe Presidenti i Nderit i Kukësit, Safet Gjici, u ka dorëzuar atyre fanellat e ekipit të tij me numrin 10, teksa të pranishëm në këtë ceremoni janë edhe Presidenti i FSHF-së Armand Duka dhe homologu i tij nga Kosova Agim Ademi.

albsig

Stadiumi i ri i Kukësit u bë falë investimit të qeverisë shqiptare dhe Federatës Shqiptare të Futbollit, teksa në orën 20:00 do të zhvillohet ndeshja e parë mes Kukësit dhe Laçit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img