Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
1.5kmh
40 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

FOTO/ I apasionuar pas motorave sportivë, ky është 40 vjeçari që humbi jetën pasi u përplas me betonieren në Tiranë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Personi që shihni në foto është 40-vjeçari Erald Totilla i cili humbi jetën në aksidentin tragjik pasditen e kësaj të shtune në afërsi të tegut.

40-vjeçari teksa po drejtonte motorin e tij goditi pas betonieren që drejtohej nga Astrit Halilaj, 41 vjeç.

albsig

Totilla u dërgua në spital për të marrë trajtim mjekësor por nuk arriti t’i mbijetonte plagëve të rënda dhe ndërroi jetë pasi kishte pësuar fraktura dhe kishte hemorragji. Ai ishte i apasionuar pas motorave sportivë dhe garave.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img