Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

FOTO/ I apasionuar pas makinave dhe shpejtësisë, ky është 23-vjeçari që u përplas sot dhe humbi jetën në lule të rinisë (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

bbde00fcf36bdaa498461ca3e4a48626

Djaloshi që shihni në foto është Indrit Zekthi, 23-vjeçari që humbi jetën mbrëmjen e sotme në Cërrik, pasi makina e tij doli nga rruga.

a.jpg

I riu po udhëtonte me një mjet tip Mercedes, por fatkeqësisht ai humbi kontrollin e mjetit dhe doli nga rruga, duke gjetur vdekjen.

Nga një vëzhgim i Newsbomb.al në profilin e tij në facebook, vihet re pëlqimi i tij për makinat dhe shpejtësinë. Fatkeqësisht pasioni i tij i mori dhe jetën.

d.jpg

Cërrik/ Informacion paraprak

Në aksin rrugor Belsh – Cerrik, në fshatin Shales, Cërrik, shtetasi I. Z., 23 vjeç, banues në Belsh, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin mbi mjetit dhe për pasojë mjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit shtetasin I.Z

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

c.jpg

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img