Tirana
scattered clouds
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
32 %
5.1kmh
40 %
Enj
35 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
38 °
Hën
39 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

FOTO/ Humbet një fëmijë i huaj në zonën e “Shkëmbit të Kavajës”, kush e ka parë të njoftojë policinë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një fëmijë me origjinë maqedonase ka humbur ditën e sotme në zonën e quajtur “Shkëmbi i Kavajës”.

Djali është tre vjeç dhe u ka ikur prindërve të tij, të cilët janë vënë në kërkim të të miturit. Të gjithë qytetarët që e shikojnë djalin që quhet Ajaz të njoftojnë policinë, që i mituri të bashkohet me prindërit e tij.

Kjo është foto e 3 vjeçarit Ajaz Djaferovski:

205496984 519542006127716 4796167232325629412 n

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img