Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

FOTO/ Habiten vizitorët, tigrit në Kopshtin Zoologjik në Tiranë i mungojnë dhëmbët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kopshti Zoologjik ka dy ditë që ka hapur dyert për të mirëpritur qytetarët dhe fëmijët.

Menjëherë pasi u hapën dyert shumë qytetarë vizituan Kopshtin Zoologjik dhe panë nga afër kafshët dhe shpendët e shumtë që janë në këtë kopsht.

Gjatë këtyre ditëve kanë qenë të shumtë vizitorët që kanë parë nga afër kafshët, por ajo që u ka rënë në sy është se tigri nuk ka dhëmbë.

Siç shihet edhe në foton më poshtë, tigrit i mungojnë dhëmbët. Nuk dihet pse, por qytetarëve janë habitur kur kanë parë që tigrit i mungojë dhëmbët e mëdha.

Më shumë


spot_img

spot_img