Hapësire reklamuese

Politikë

FOTO/ Grida Duma lë mandatin, Agron Gjekmarkaj i prekur, Flutura Açka s'mban lotët

Shkruar nga Newsbomb

Lënia e mandatit të deputetes nga Grida Duma ka sjellë trishtim brenda selisë blu.

E në mesin e shumë kolegëve të saj, deputetja Flutura Açka dhe Agron Gjekmarkaj, kanë qenë ata të cilët e kanë përjetuar më së shumti largimin e Dumës.

E teksa ajo po jepte zyrtarisht dorëheqjen, Açka dhe Gjekmarkaj shihen të prekur, madje deputetja shfaqet duke fshirë lotët me facoletë.

 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese