Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
24 %
1kmh
0 %
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

FOTO/ Gëzimi “i ligjshëm” i tifozëve të Anglisë, britanikët dhurojnë Show në shkallët e stadiumit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Anglia ia doli të merrte një fitore jetike mbrëmë në çerekfinale të EURO 2020. Kombëtarja e “3 luanëve” triumfoi 0-4 ndaj Ukrainës, duke shkuar kështu në gjysmëfinale.

Një Show të vërtetë në shkallët e stadiumit të Olimpicos në Romë kanë dhuruar tifozët e Kombëtares britanike.

Siç shihet në foto, lojtari i 12-të e ka ndezur atmosferën, duke e kthyer të shtunën mbrëma në një natë feste. Gjithçka shkoi siç duhet dhe festa ishte e “ligjshme”. Edhe pse masat ndaj Coronavirusit kanë penguar shumë herë pjesëmarrjen e tifozëve në masë 100 përqind, mbështetja ndaj djemve të Southgate ka qënë e jashtëzakonshme. Nëse Anglia ia del t’i shkojë deri në fund këtij kompeticioni, padyshim që një meritë e kanë edhe ata. /Newsport.al

Më shumë

spot_img
spot_img