Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

FOTO/ Gazetarja “çmend” pushuesit në plazh, fotografohet në momente të nxehta

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dileta Leota është një nga gazetaret sportive më të njohura në gjithë botën. Bukuroshja italiane ka zgjedhur të pushojë në plazh në këto temperatura të larta që kanë pushtuar Europën. Megjithatë një “divë” si ajo gjithmonë bie në sy.

Dhe paparazzit kanë bërë punën e tyre duke e fotografuar teksa qëndron e shtrirë në rërë. Format e kolbshme janë ato që bien në sy duke u bërë virale në rrjetet sociale. Bukuroshja italiane ka veshur bikini të bardha, komentet për të nuk kanë munguar.

albsig

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img