Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

FOTO/ Furgoni pa shofer përfundon brenda marketit në Librazhd, shpëtojnë mrekullisht klientët dhe pronari

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i pazakontë ka ndodhur paraditen e sotme në Librazhd. Mësohet se mjet tip furgon, ka përfunduar brenda një marketi në qytet, pasi shoferi tij ishte larguar nga mjeti dhe kishte harruar të vendoseë në përdorim frenat e dorës.

Fatmirësisht nuk ka lëndime në njerëz, por janë shkaktuar dëme materiale të konsiderueshme të ambientit të dyqanit. Ylli Roçi mësohet është personi i cili ka në pronësi mjetin tip furgon që shkaktoi incidentin.

Më shumë




spot_img








spot_img