Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
37 %
0.5kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

FOTO EMOCIONUESE/ DOKTORESHA shtatzënë publikon foton nga Infektivi, dhe shkruan: Sepse ne punojmë bashkë këtu

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a84a8d27d217e9bf830cd4dd8e9a2e76

Doktoreshë Krisli Serani i prek të gjithë me një foto publikuar nga Infektivi i QSUT.

E veshur gjer në dhëmbë, doktoresha mban me dorë barkun e saj të rrumbullakosur dhe shkruan “sepse ne punojmë bashkë këtu”, raporton newsbomb.al.

E ka fjalën për djalin që po pret dhe është në javët e fundit të shtatzanisë. Por doktoreshë Krisli nuk e ka lënë punën mes të sëmurëve me Covid.

Miqtë e urojnë për sakrificën dhe i kërkojnë të jetë e kujdesshme, sepse “kur të tjerë nuk pranojnë të punojnë as si roje te infektivi, doktoresha po e bën këtë me kurajo të jashtëzakonshme për dy vetë”.

Krisli, do të jetë kështu doktoresha që deri në momentin e fundit para lindjes, përjetoi gjithë emocionet e sëmundjes që po përhapet me shpejtësi, dhe në postimet e saj, u kërkon të gjithëve të jenë të kujdesshëm, raporton newsbomb.al.

116099374_626779924633549_1588264308717594748_n.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img