Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

FOTO EMOCIONUESE/ DOKTORESHA shtatzënë publikon foton nga Infektivi, dhe shkruan: Sepse ne punojmë bashkë këtu

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0f5fc0a288257176ec61fbdbb2c76a99

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img