Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Foto e Ramës me Lindën dhe Zahon e vogël, por ky detaj ka zemëruar shumë simpatizantë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mbrëmjen e djeshme kryeministri Edi Rama ka vendosur ta kalojë me familjen e tij, bashkëshorten Linda Rama dhe djalin e vogël Zaho.

albsig

Rama u fotografua në një event në teatër, por ajo që nuk shpëtoi nga syri i mprehtë i simpatizantëve të tij, është një detaj në veshje.

Këtë herë Rama ka hequr xhupin me logon e ekipit italian Juventus, duke e zëvendësuar atë me stemën e ekipit të Liverpool-it. Mesa duket humbja e turpshme e Juventusit ndaj Atletico Madrid, ka bërë që kryeministri shqiptar të braktisë ekipin e zemrës.

Foto:

dfgdfghdrth5rhj4rj.jpg

dfgdhfrgtjrtj5tj.jpg

asdfsdfgethje5rj.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img