Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
75 %
Sht
13 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

FOTO/ E puthi me forcë në mes të rrugës, ky është 25-vjeçari që ngacmoi seksualisht alpinisten shqiptare

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë u raportua pasditen e sotme në qytetin e Pejës, ku alpinistja Mrika Nikqi, bëri me dije se më 27 shtator është sulmuar seksualisht në një rrugë në qendër të Pejës.

Sipas  “Express”  mësohet se personi që ngacmoi alpinisten është 25-vjeçari, Flori Beqiraj, i cili ka rënë në prangat e policisë së Kosovës.

Edhe Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë ka njoftuar se ‘me datën 27.09.2022, rreth orës 21:30, është paraqitur viktima femër kosovare, e cila informon se deri sa ka qenë duke ecur në rrugën ‘Ëesli Clark’ në Pejë, një person i panjohur për viktimën e ka kapur nga pas dhe e ka mbajtur pa dëshirën e saj, duke e prekur ne pjesë të ndryshme të trupit’.

Alpinistja Mrika Nikqi ka publikuar sot një video ku shihet duke u sulmuar nga një person në një rrugicë në qytetin e Pejës. Kjo video e saj ka sjellë menjëherë revoltë të madhe në rrjet ku të gjithë kanë kërkuar ndëshkimin e autorit.

PAMJE TË RËNDA/ Alpinistja shqiptare kapet me forcë nga i riu, e puth dhe e prek në mes të rrugës

Më shumë
spot_img
spot_img