Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

FOTO/ E mashtroi dhe tentoi të përdhunojë të miturën, ky është efektivi i policisë Kol Kola që u arrestua në Lezhë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë është raportuar ditën e sotme nga Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA), ku u nhjoftua se efektivi i policisë Kol Kola nga Lezha është arrestuar sepse ka tentuar të përdhinojë një vajzë të mitur.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në datën 29 prill të këti viti, ku sipas hetimeve të SHÇBA, polici 62-vjeçar ka mashtruar vajzën e mitur duke e shoqëruar fillimisht në komisariat dhe më pas në një banesë që ishte në përdorim prej tij.

Policia bën me dije se vajza është ngacmuar seksualisht, por fatmirësisht ka arritur të largohet nga banesa duke i shpëtuar abuzimit seksual.

Ky është efektivi 62 vjeçar Kol Kola:

Screenshot 7 4
spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img