Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Foto e ËMBËL, vijnë në jetë trinjakët në maternitetin ‘Mbretëresha Gerldinë’

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f7244f9b384c46ec4acc5c6eea2b2cff

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu në një postim në facebook ka ndarë lajmin e mirë për lindjen e trinjakëve në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”.

Ajo ftuar qytetarët të zbatojnë rregullat antiCovid dhe të shmangen lëvizjet e panevojshme, në kushtet e vështirësive, si pasojë e motit. Trinjakët përfitojnë menjëherë 360,000 lekë të reja bonus.

“Me lajmin e mirë të lindjes së trinjakëve Alteo, Arsli dhe Alesia ??? shëndosh e mirë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, ju uroj javë të mbarë dhe ju ftoj të tregoni kujdes për zbatimin e rregullave antiCOVID #maskë, #distancë, #higjienë dhe të shmangni lëvizjet e panevojshme”,- shkruan Manastirliu.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img