Hapësire reklamuese

Foto e Ditës

Rama nderohet me “Çelësin e Qytetit” në Prishtinë

Shkruar nga Newsbomb
Rama nderohet me “Çelësin e Qytetit” në
 

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama i ka dorëzuar kryeministrit Edi Rama “Çelësin e Qytetit”.

Kryeministri shprehu mirënjohjen e tij dhe tha se ndihet i nderuar që e mori “Çelësin”nga kreu i Prishtinës, kryeqytetit tjetër të shqiptarëve.

Gjatë fjalës së tij pasi mori në dorë “Çelësin”, Rama shtoi edhe një batutë duke thënë se tani është e sigurtë që mund të vij pa marrë leje se kam "Çelësin" me vete.

“I nderuar të marr çmimin “Çelësi i Qytetit” nga Përparim Rama, Kryetari i Komunës së Prishtinës, kryeqytetit tjetër të shqiptarëve”,- shkroi Rama në Facebook.

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese