Hapësire reklamuese

Foto e Ditës

Lule në lumin Buna për Alma Arrazin dhe fëmijët

Shkruar nga Newsbomb

Lule në lumin Buna për Alma Arrazin dhe fëmijët

Mes hidhërimit, qytetarët e Shkodrës kryen homazhe për jetët e ndërprera në mes të anëtarëve të familjes Arrazi. Ata hodhën tulipanë dhe trëndafila në lumin Buna për Alma Arrazin dhe tre fëmijët e saj.

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese