Hapësire reklamuese

Foto e Ditës

Besa Kokëdhima "ngre peshë" skenën e Eurovision!

Shkruar nga Newsbomb
Besa Kokëdhima "ngre peshë" skenën e Eurovision!

Pavarësisht që Besa Kokëdhima me “Titan” nuk arritën që të kualifikohen për në finalen e madhe të Eurovisionit, skena magjike e këtij festivali “u ngrit peshë” nga këngëtarja shqiptare.

Besa Kokëdhima dhuroi shumë energji dhe adrenalinë me këngën e saj të cilën e këndoi në gjuhën angleze dhe ndezi skenën në Malmo Arena, Suedi.

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese