Hapësire reklamuese

Foto e Ditës

Beleri kandidat për eurodeputet për partinë greke

Shkruar nga Newsbomb
Beleri kandidat për eurodeputet për partinë greke
Fotomontazh/ Fredi Beleri

Kryebashkiaku i zgjedhur i Himarës, Fredi Beleri është zyrtarisht kandidat si eurodeputet për partinë “Demokracia e re” me kryeministrin grek Kyriakos Mitsotakis.

“Demokracia e re” shpalli dje listën me 42 kandidatët, ku mes tyre u zyrtarizua dhe emri i Fredi Belerit. Gjatë këtij prezantimi ka qenë i pranishëm Leonardo Beleri, vëllai i kryebashkiakut të zgjedhur të Himarës Fredi Beleri.

Teksa u tha emri i Belerit gjithë anëtarët e Demokracisë së Re janë ngritur në këmbë duke duartrokitur, teksa në kor thërrisnin emrin e Belerit.

Sondazh

Poll

Hapësire reklamuese