Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.1kmh
0 %
Die
30 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

Foto e ditës/ Super-mami Klajda Gjosha, i bën të gjitha

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Klajda Gjosha, përveçse një politikane e suksesshme është edhe nje mami tepër e shkathët. Kjo duket qartë nga fotografitë e realizuara nga gazetarët e newsbomb.al teksa ministrja e Integrimit, pasi ka konsumuar një kafe me bashkëshortin në zonën e ish-Bllokut, është fotografuar teksa ecën drejt automjetit duke mbajtur me një dorë djalin e saj, dhe në dorën tjetër disa sende. Por edhe bashkëshorti i vjen në ndihmë duke mbajtur çantat, e sikur të mos mjaftonin të gjitha këto, përkujdesje kërkon edhe qeni i veshur sipas modës me një T-shirt ngjyrë blu.

LEXO EDHE:SUPER-MAMI KLAJDA GJOSHA, I BEN TE GJITHA. SHETIT FEMIJEN NE BLLOK DHE …(FOTOT)

Më shumë

spot_img
spot_img