Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Foto e Ditës

spot_img

Lajme të ngjashëm

1b5c788c16090cd8d9fe8e0c75bb8306

Ceremonia e përkujtimit të pishtarit të demokracisë Azem Hajdari, sot në 22 vjetorin e vrasjes së tij, ka bërë bashkë për herë të parë Sali Berishën, Lulzim Bashën dhe Rudina Hajdarin.

Kjo e fundit, që pas vendimit për të mos lënë mandatin, nuk ka patur më raport me kryedemokratin Basha por sot në memorialin e të atit të ndjerë, nuk e ka shmangur dot takimin.

E megjithatë, nga fotot por edhe pamjet video tregojnë qëartazi një marrëdhënie të akullt të Rudinës me Berishën e Bashën, raporton newsbomb.al.

Rudina Hajdari ka qenë e shoqëruar në këtë ceremoni nga e ëma, gjyqtarja Fatmira Hajdari e cila ‘u dogj’ nga vettingu.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img